Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Skanes

Tuniso Skanes poilsiavietė – turistinė zona, su puikiu paplūdimio smėliu ir patogiu viešbučių išsidėstymu. Aukšta kategorija  ir turistiniais patogumais pasižymintys Skanes viešbučiai išsidėstę pagal smėlėtą kranto liniją į pietus nuo senovinio švento Monastir miesto. Ši turistinė zona pritraukia ypač daug Britanijos poilsiautojų. Skanes yra ideali vieta norintiems ramaus atpalaiduojančio poilsio, tačiau norintiems pasilinksminti, diskotekos vyksta viešbučiuose. Skanes yra įsikūręs naujas golfo klubas, yra puikios sąlygos vandens sportui. Keraminių dirbinių galima nusipirkti net paplūdimiuose.

Pramogų centrai: Skanese nebūtina toli keliauti nuo viešbučio, norint patirti įvairiausių pramogų veiksmo kupinoms atostogoms. Aktyvaus sporto mėgėjams siūlomos pramogos nuo vandens slidinėjimo ar nardymo iki skraidymo parasparniais.

Dauguma keliautojų dievina kruizus felucca (spec. burlaiviais) arba kupranugarių safari po vietos kraštovaizdį.

Naktiniai klubai:
Atostogaujai pastebės, kad didžioji dalis naktinio gyvenimo Skanese verda viešbučiuose. Čia įrengtos šokių salės, kuriose galima pasiklausyti muzikos, pasigrožėti šokėjų pasirodymais ir, be abejo patiems pašokti bei puikiai praleisti laiką.

Prekyvietės: Kaip ir bet kur kitur Tunise, Skanese geriausia vieta pirkti – miesto medina. Čia galima derėtis dėl Jums tinkamiausios kainos. Skanese, kaip ir Monastire taip pat netrūksta prekybos centrų, tenkinančių įvairiausių pirkėjų poreikius.

 

Sekantis Tuniso kurortas: Susas