Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Pašėlusi savaitė Ibizoje

Greičiausiai niekas neprieštarautų jei Ispanijai priklausančią Viduržemio jūros salą – Ibizą pavadinsime vienu populiariausių objektų, traukiančių viso pasaulio linksmybių ir naktinių šėliojimų gerbėjus. Saloje turistus vilioja tiek daug pramogų centrų (naktinių klubų, barų, paplūdimio šokių aukštelių), kad labai sunku įsivaizduoti, kokios trukmės atostogas planuoti, norint išbandyti viską ką ši sala gali pasiūlyti. Mes vykome į Ibizą septynioms dienos. Taigi, kaip mums sekėsi?...

Pirmadienis
Tik išlipę iš lėktuvo ir “sumetę” savo bagažą į viešbučio kambarį, tiesiu taikymu leidomės į vieną didžiausių (jei ne patį didžiausią) naktinių klubų pasaulyje Privilage. Pirmadienio naktį šio klubo rezidentas, vienas garsiausių Trance muzikos atstovų – DJ Tiesto. Nežinau ar patikėsite, bet pirmadienio naktį Privilege šėlo daugiau kaip 10,000 trance muzikos (ir ne tik) gerbėjų.

Antradienis
Gyvas rokas Ibizoje? Keista, tačiau įmanoma. Įprasta manyti, kad Ibiza yra pasaulinė šokių muzikos sostinė... Kad rokas gali būti grojamas ir ibizoje įrodė Klubo Ibiza Rock atidarymas. Taigi, taip išeina, kad visi rokeriai mėgsta šokti, o visi šokėjai, kaip sakytų anglakalbiai: „like to Rock“.

Trečiadienis
Po dviejų triukšmingų dienų Ibizoje atėjo laikas šiek tiek atsipūsti. Viena iš geriausių vietų tai padaryti – Cafe Mambo esanti San Antonijuje. Ibizos sala yra garsi ir savo nuostabiais saulėlydžiais. Taigi, Cafe Mambo baras yra bene geriausia vieta stebėti šį romantišką gamtos reiškinį. 
Cafe Mambo yra unikali ir tuo, kad čia prieš savo naktinius pasirodymus klubuose dažnai apšilinėja žinomi Dj‘ai, taigi, šiame bare jų galima pasiklausyti nemokamai.

Ketvirtadienis
Pagaliau atėjo laikas aplankyti vieną garsiausių pasaulio naktinių klubų Pacha. Ibizoje šis klubas dažniausiai yra siejamas su populiariuoju Davidu Guetta. Būtent ketvirtadieniais čia vyksta grandiozinis šio Dj šou, visame pasaulyje žinomas „Fuc.. me I’m Famous party“ pavadinimu (tikiuosi pavadinimo versti i lietuvių kalbą nereiks..)

Penktadienis
Jau penktadienis, o mes dar nei karto nebuvome paplūdimyje. Kadangi šios kelionės tikslas buvo naktinis gyvenimas ir šėlionės, nusprendėme paieškoti paplūdimio kur galėtume nenukrypti nuo savo tikslų. Sprendimą radome gana greitai. Tai Bora Bora paplūdimio baras Playa d‘en Bossoje. Šis baras įsikūręs pačiame paplūdimyje, todėl yra nuostabi vieta norint pasikaitinti saulėje ir tuo pačiu metu neatitolti nuo klubinio Ibizos gyvenimo.

Šeštadienis
Tikriausiai tik Ibizoje šeštadienio popiete galima šokti apleistame zoologijos sode daugybės žmonių, pasipuošusiu keistais kostiumais, apsuptyje. Klubas The Zoo Project – nuostabi vieta išleisti savo “gyvuliška” (nežinau ar šis žodis tinkamiausiai apibūdina šio klubo atmosferą, bet niekas kitas nešovė į galvą) prigimtį ir įsijautus į underground Dj’ų grojamos muzikos garsus šėlti minioje...

Sekmadienis
Sekmadienis Ibizoje, tai beveik sinonimas žodžiu junginiui – Sekmadienis Space klube. Lankytis Ibizoje ir sekmadienio popiete nešokti Space klubo terasoje tai tas pats kas būti Egipte ir neaplankyti piramidžių… Sekmadieniais šis klubas tampa 14 valandų trunkančio šokių maratono, kurio metų groja daugybė žinomų Dj‘ų, scena.


Taigi savaitė baigėsi ir rodos būtų pats laikas grįžti į viešbutį, susikrauti lagaminus ir…. į oro uostą. Tačiau, kaip pasiūlė vieną pašėlusių merginų iš Portugalijos kompanija: „gal geriau bėkite į artimiausią interneto kavinę, pasikeiskite savo lėktuvo bilieto datą ir susitinkam ryt (tiksliau dar šiandien) Amnezijoje...

 

Pigesnės kelionės į Ibizą idėja

Komentarai   

 
0 #3 4travel 2014-06-10 00:12
Sveiki Albinai. Visas savo keliones organizuojames patys, todel jeigu noretumete kazko panasaus ir jus, turetumete savo keliones bilietais pasirypinti taip pat pats. Kaip surasti savo keliones bilietus pigiau galite suzinoti apsilankes auksciau esanciame menu punkte "PATARIMAI". Deja kelioniu oraganizavimo paslaugos mes neteikiame :(
Cituoti
 
 
0 #2 albinas 2014-06-04 19:05
sveiki skaiciau jusu aprasyma apie savaite ibizoje. kokiu budu cia viskas viksta? ar susimoki tam tikra suma ir viskas suorganizuota? ar reikia paciam susideliot savaite ieskot viesbucio ir panasiai. neradau jusu kontakto mano kontaktas 867178023 jei susiektumet su manim buciau dekingas...!
Cituoti
 
 
+1 #1 DG 2013-03-25 13:08
Praitais metais buvau Erasmus studente Barselonoje, tad tikrai rekomenduociau si miesta bent savaitgaliui, labai daug yra ka pamatyti, vasara galima su keltu nusikelti i Ibiza nebrangiai, dar vyksta nerealus "boat party" (paziurekite video http://www.youtube.com/watch?v=YYp9shsnlqw) o cia kompanija "Stoke Travel" kurioje galite uzsakyti pigiai su iskaiciuotais gerimais (http://stoketravel.com/barcelona-boat-party/), tikrai isbandykite jei turesite galimybe )
Cituoti
 

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti