Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Naujienos apie Bulgarijos kurortus

Nesebaro savivaldybė uždraudė transporto priemonių įvažiavimą į senamiestį. Laikraštis „Tvoiat Den“ pranešė, kad draudimas galioja nuo 2010 metų balandžio 2 iki spalio 31 dienos. Turistai, kurie lankysis Nesebare galės naudotis trimis automobilių stovėjimo aikštelėmis, kurios yra netoli senamiesčio. Draudimas paankstintas mėnesiu anksčiau dėl didelio lankytojų skaičiaus.

Albena. Krassimir Stanev, UAB „Albena“ vykdomasis direktorius pranešė, kad bendrovė investuoja keletą milijonų Bulgarijos levų būsimam vasaros sezonui. Bendrovė planuoja pagerinti kurorto infrastruktūrą. Krassimir Stanev pridūrė, kad aplinka aplink baseinus bus patobulinta ir bus įrengti nemokami dviračiai, kuriais bus galima naudotis kurorte.

UAB „Albena“ praneša, kad nuo birželio mėnesio Flamingo Grand viešbutyje bus įrengtas naujas olandų išradimas CSW ultrafiltravimo įrengimas kartu su aquabion sistema (pašalinančia maistingasias medžiagas, sukeltas fosfatų, kurie daro įtaką dumblių formavimuisi).

Bandomasis projektas, finansuojamas Olandijos Vyriausybės, duoda Albenai švariausią Bulgarijos geriamąjį vandenį, kuris yra lyginamas su mineraliniu vandeniu. Ateinančiais metais Albenoje bus atnaujinta visa vandens vamzdžių sistema ir sujungti visi viešbučiai ir restoranai į naują vandens valymo sistemą. 

Varnos miestas tikisi sulaukti daugiau nei 250 000 turistų gegužės mėnesį vyksiančioje buriavimo regatoje “Tall Ships Historical seas 2010”. Tokią informaciją paskelbė savivaldybės tarybos vadovas – Borislav Gutsanov. Tikimasi, kad varžybose dalyvaus 7 didžiausi „A“ klasės laivai. Jūra plauks daugiau nei 10 pačių patraukliausių buriavimo laivų. Keletas karinių laivų taip pat dalyvaus renginyje. Pasak Gutsanov, taip pat varžybose dalyvaus apie 150 mažų jachtų.

Šia proga Varnoje bus įrengtos laikinos automobilių stovėjimo aikštelės. 50 savanorių - daugiausia studentų rems renginių organizavimą. Pirmasis regatos etapas planuojamas iš graikų uosto Volos į Varną. O antrasis etapas prasidės gegužės 24 dieną iš Varnos į Stambulą. Visos komandos dalyvaus tradiciniame garbės parade slavų raštui ir kultūros dienai pažymėti. Didžiausia regatos atrakcija, vadinamasis "burių paradas" vyks prieš pat varžybų startą.


Autorius: Ineta Adomaitytė

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti