Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Negalintys išvykti keleiviai gavo keliones į Abu Dabio lankomiausias vietas

Po to kai 2500 turistų negalėjo išskristi namo iš Abu Dabio dėl Islandijos  ugnikalnio išmestų vulkaninių pelenų, jiems buvo suteiktos nemokamos ekskursijos po lankomiausias Emyratų vietas.

Tai buvo Abu Dabio turizmo tarnybos iniciatyva (ADTA). Viešbučiai ir nacionalinės oro linijos suvienijo jėgas ir surengė šias ekskursijas. Apie  200 turistų, kurie buvo apsistoję Yas saloje buvo pakviesti dalyvauti ekskursijose, kurios metu buvo galima pamatyti Šeicho Zayed didžiąją mečetę. ADTA aprūpino turistus transportu ir apgyvendinimu. Kiti turai buvo suplanuoti šeimoms į Al Ain Wildlife Park & Resort.

Be to ADTA aprūpino keleivius turais „ ištirti, pajausti ir dalyvauti“ sumažintomis kainomis, su paskirtomis vietomis, plaukiojimais baidarėmis bei turais prie mangrovių, Big Bus‘ais, sraigtasparnių oro turais, ekspedicijomis karšto oro balionais, taip pat turistai galėjo žaisti golfą JAE sostinės golfo aikštynuose sumažinta kaina.

Svečiai taip pat gavo Abu Dabio informacijos paketus, įskaitant nemokamus šaldytuvo magnetukus ir atvirukus.

Visi keliautojai liko patenkinti ir pamaloninti tokiu rūpestingumu ir pastangomis, kad jie jaustųsi patogiai.

ADTA  savo žodžius verčia veiksmais. Šiuo metu yra dirbama su partneriais tam, kad būtų galima po truputį keleivius pervežti į Abu Dabio internacionalinį oro uostą. Tai buvo didelis ir netikėtas išbandymas, tačiau Abu Dabio turizmo tarnyba puikiai susidorojo su šiuo iššūkiu.

Šitoks Abu Dabio svetingumas paliko didelį įspūdį turistams ir jų nuomone galima tikėtis šių turistų sugrįžtant vėl ir vėl.


Autorius: Rūta Aleksaitė

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti