Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Naujienos iš Santorino

"Monarch Airlines” skraidins keleivius į Santorino salą
Aviakompanija “Monarch Airlines” šią vasarą, vieną patraukliausių Graikijos salų-kurortų, Santoriną, įtraukė į savo skrydžių maršrutus. Kitaip tariant, tai visai naujas maršrutas. “Monarch Airlines” keleiviniai lėktuvai Santorino salos aerouoste leisis kartą per savaitę, kiekvieną antradienį. Išvykimas iš  Gatvik’o aerouosto Londone ir Mančesterio, Jungtinė Karalystė. Skrydžiai suplanuoti nuo gegužės 5 d. iki spalio 5 d. Aviakompanija “Monarch Airlines”, tai didžiausia skrydžių kompanija Jungtinėje Karalystėje, jos pagrindas – Luton’o aerouostas, iš kurio ir vyksta skrydžiai į daugelį pasaulio šalių vasaros sezono metu.

Fava paskelbtas saugomu produktu
Fava, tradicinis Santorino salos augalinės kilmės produktas, paskelbtas saugomu, gilias šaknis turinčiu produktu. Iš tiesų, tai jau 87 graikų augalinės kilmės produktas, užsitarnavęs tokį statusą. Santorino saloje  Fava plėtojama daugiau nei 1,200 kvadratinių metrų plote, o kasmet derliaus nuimama ne mažiau 180 tonų.  Daugelį amžių Fava apdirbama saloje. Įdomu tai, kad atliekant archeologinius tyrimus, mokslininkai aptiko vynuogių ir fava pupelių pėdsakus būtent Santorino saloje, kas leidžia teigti, jog šis produktas auginamas joje jau nuo 1,500 metų prieš Kristų. Fava – populiarus tarp turistų. Restoranų savininkai Santorino saloje akcentuoja, kad netgi aštuoni iš dešimties klientų užsisako “fava” pagrindiniame meniu.

“German Wings” skraidins turistus į  Santorino salą
Nuo 2010 – ųjų vasaros, aviakompanija “German Wings” teiks paslaugas – skrydžius tiesiogiai į nuostabią, vulkaninės kilmės Santorino salą, be persėdimų. Ši sala – vasaros sezono metu viena iš populiariausių Graikijoje. “German Wings” – žemų kainų aviakompanija. Skrydžiai suplanuoti kartą per savaitę, kiekvieną šeštadienį. Visa įsigalioja nuo kovo mėnesio (2010). Beje, modernūs, aukštos kokybės aviakompanijos “German Wings” autobusai A319, taip pat teikia paslaugas turistams, norintiems vykti į Viduržemio jūros kurorto, Santorino salą, iš Vokietijos autobusu.
Akcentuojama, kad aviakompanijos sudarė naujus, sezoninius, skrydžių maršrutus todėl, kad turistų srautas į Santorino salą yra be galo didelis.


Autorius: Irma Šiaulytė

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti