Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Ko tikėtis iš viešbučių klasifikacijos žvaigždutėmis

Jei Jūs dažnai keliaujate ir apsigyvenate viešbučiuose, turbūt jau žinote, kad daugelis nakvynės vietų turi tam tikrą įvertinimą – žvaigždutes. Tai gairės, kurios palengvina potencialiems svečiams priimti sprendimą kokiame viešbutyje apsistoti ir ko tikėtis  ten apsistojus. Dėja pasaulyje nėra vieningos viešbučių vertinimo sistemos, todėl skiriasi viešbučių kategorijos ne tik žemynuose, bet ir pačiose šalyse ir net tarp tos šalies miestų. Europoje paprastai naudojama keturių žvaigždučių

vertinimo sistema, kai tuo tarpu JAV naudoja vertinimo skalę nuo vienos iki penkių žvaigždučių, kartais panaudojant ir pusę žvaigždutės. Trumpai apžvelgsime viešbučius pagal žvaigždučių vertinimo skalę:

* - Nedideli viešbučiai, kuriuos dažniausiai tvarko ir valdo pats savininkas. Dažniausiai būna įsikūrę prie turistų lankomų vietų. Viešbutyje švaru, tvarkinga, minimalūs kokybės reikalavimai. Kambariuose dažniausiai būna vonios kambarys, televizija, telefonas. Viešbutyje bus europietiški pusryčiai arba teks pavalgyti kur nors netoliese.

** - Šie viešbučiai siūlo kokybiškas tačiau ribotas paslaugas. Personalas mandagus ir paslaugus. Kambariai yra mažo ar vidutinio dydžio. Juose vonios kambarys su reikalingiausiomis asmens higienos priemonėmis, televizorius, telefonas. Pastaruoju metu daugelis viešbučių į savo nemokamas paslaugas įtraukė interneto ryšį, už kurį aukštesnės klasės viešbučiuose kartais reikia ir susimokėti papildomai. Viešbutis turi restoraną ar valgyklą, kuri dažniausiai būna atidaryta tik pusryčių metu.

*** - Paprastai viesbučiai įsikurę prie pagrindinių kelių, verslo centrų, prekybos vietų.  Personalas profesionalus ir malonus. Kambariai gražūs, juose patogūs minkšti baldai, televizorius, telefonas, vonios kambarys su visa įranga bei asmens higienos reikmenimis. Viešbutyje yra restoranas ar valgykla, kuriame gali lankytis ne tik svečiai. Viešbutis gali turėti mažą fitneso centrą, baseiną, konferencijų salę.

**** - Dideli viešbučiai su profesionaliu ir dėmesingu personalu. Aptarnavimas aukštesnis nei vidutinis, daugiau orentuotas į individualų aptarnavimą. Personalas vienodai uniformuotas, viešbučių kambariai gražūs, įrengti kokybiškomis medžiagomis, kambariuose yra televizorius, interneto ryšys, telefonas, minkšti baldai, rašomasis stalas. Vonios kambariuose visos būtiniausios priemonės. Restorane gana platus gerimų bei maisto pasirinkimas. Viešbutyje yra restoranas, mini baras, fitneso centras, baseinas, konferencijų salė, stovėjimo aikštelė.

***** - Kai kalbame apie penkių žvaigždučių viešbučius, mes kalbame apie aukščiausio lygio aptarnavimą, prabangą, eleganciją stilių,. Tai prabangūs viešbučiai siūlantys išskirtines ir tik aukčiausio lygio paslaugas. Viduje interjeras prabangus. Kambariai erdvūs, juose tik kokybiška patalynė, baldai gaminti pagal viešbučio užsakymą, televizija, CD/DVD grotuvas, interneto ryšys, kondicionierius, individualūs seifai, mini baras. Vonios kambariai tai pat erdvūs, juose rasite prabangias priemones, Europos viešbučiuose bidė. Viešbutyje daug restoranų, kuriuose rasite įvairiausių gurmaniškų patiekalų bei gėrimų meniu, kokteilių baras, stovėjimo aikštelė, fitneso centras, baseinas, sauna, SPA paslaugos, suvenyrų parduotuvėlės, kirpykla, prie įėjimo Jus mielai pasitiks durininkas.
 

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti