Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Starigrad Paklenica

Miestelis įsikūręs vidurinėje Kroatijos dalyje, Adrijos jūros pakrantėje, 40 km nuo Zadar miesto.
Kurortas yra atviras nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens. Tuomet jis siūlo: saulę, jūrą, natūralius akmeninius nedidelius paplūdimius, alpinizmą ir kalnų viršūnes, rafting’ą, plaukiojimą kanojom, paukščių stebėjimo malonumus, supažindinimą su gamtos ir kultūros paveldu, pramogų ir sporto gausą ir jėgų atgavimą.

Pramogų centrai: „Hotel Vicko“ viešbutyje yra naktinis klubas, kuris yra atviras viešbučio klientams.

Sveikatingumo centrai: Mieste esančiame „Hotel Alan“ viešbutyje yra siūlomos visos SPA ir sveikatingumo paslaugos.

Pažintinės ekskursijos: Visas miestelis labai susijęs su gamgta ir kalnais. Miestelio šūkis skamba taip – „Where the mountain touches the sea...“ (kur kalnai paliečia jūra). Senieji vietiniai gyventojai vis dar gyvena Velebitų kalnuose, tad vietinis turizmo informacijos centras organizuoja pažintinius žygius į Velebitų kalnus, juose turistus supažindina ne tik su nuostabia gamta, tačiau ir vietiniais senoliais, kurie papasakoja apie savo gyvenimo kalnuose ypatybes bei pavaišina vietiniu maistu ir senoviniu alkoholiniu gėrimu rakija (spirituotas gėrimas).
Paklenicos nacionalinis parkas 1987 m. buvo įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Šis parkas yra įkurtas Velebitų kalnų grandinėje, kuri siekia daugiau nei 150 km.

Pramoginės ekskursijos: Velebitų kalnai sudaro didžiausią kalnų teritoriją Kroatijoje (2247 kv. km). Šiuos kalnus yra pamėgę visos Europos alpinistai, tad turizmo informacijos centras organizuoja alpinizmo pamokas bei išduoda leidimus savarniškiem kopimams Velebitų kalnynuose. Informacijos centras taip pat siūlo kanojomis įveikti Zrmanja upę ar tuose pačiuose Velebitų kalnuose įrengtais takais pasivažinėti keturračiais. Speleologai taip pat čia ras ką veikti, nes jiems siūlomos įvairios speleologų programos kalnuose.

Apgyvendinimas: Mieste yra trys viešbučiai – „HOTEL ALAN“ 3*, „HOTEL VICKO“ 3* ir „HOTEL RAJNA“ 2*.
Geriausias miesto viešbutis yra „Hotel Alan“, siūlantis daug įvairiausių paslaugų savo klientams, įskaitant baseiną bei privatų priėjimą prie paplūdimio. Viešbutis vienu metu gali priimti 432 gyventojus.
„Hotel Vicko“ yra 23 kambariai. Viešbutis turi savo restoraną, valiutos keityklą, suvenyrų parduotuvę, parduotuvę, automobilių sotvėjimo aikštelę bei vaikų žaidimų kambarį.
Trečiame „Hotel Rana“ viešbutyje yra 10 kambarių. Tai vienas seniausių miesto viešbučių, pastatytas 1966 m.


Sekantis Kroatijos kurortas: Rijeka