Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Taba

Pramogų centraiSveikatingumo centraiParkaiPramoginės ekskursijosPažintinės ekskursijosPrekyvietėsApgyvendinimas

Tai vieta Raudonosios jūros Rivjera Sinajaus pusiasalyje. Tai toks Egiptas kokį galima pamatyti tik Taboje. Taba Heights turizmo centras laikomas viena puikiausia vietų nardytojams. Įspūdingame pakrantės ruože galima stebėti vėžlių kolonijas, delfinus ir tropines žuvis, o nardyti įmanoma leistis tiesiog nuo viešbučio pakrantės.

Pramogų centrai: Taboje yra keletas barų, bet pramogų centrais daugiausia yra viešbučiai, kurie siūlo visą vakaro pramogų programą, kad įtiktų įvairiems skoniams. Azartiškiems turistas siūloma apsilankyti 24 val. per parą dirbančiuose kazino.

Sveikatingumo centrai: SPA ir kitos grožio bei sveikatingumo paslaugos yra siūlomos beveik visuose viešbučiuose.

Parkai: Šiame kurorte oficialių vandens ar pramogų parkų nėra, galimos tik ekskursijos į kitų Egipto kurortų parkus.

Pramoginės ekskursijos: Golfas, safaris su keturračiais, įvairios vandens pramogos (ypatingai nardymas).

Pažintinės ekskursijos: Ekskursijos į Kairą, Petrą, Jeruzalę, Šventą Kateriną.
Tik 50 km nuo Tabos kurorto yra nuostabūs Spalvotieji kanjonai, o 15 km nuo Tabos – puikus fjordas su įspūdingais koraliniais rifais ir stebinančio grožio vaizdais.

Prekyvietės: Nors prekybos galimybės Taboje ribotos, viešbučiuose galima rasti platų suvenyrus ir dovanas pardavinėjančių parduotuvių pasirinkimą bei vietinių amatų gaminių.

Apgyvendinimas: Vyrauja įvairių tipų ir kainų lygio apgyvendinimo paslaugas teikiančių įmonių pasiūla, daugiausia – 3-5 žvaigždučių.


Sekantis Egipto kurortas: Makadi Bei ir Soma Bei