Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Šv. Konstantinas ir Elena

Šventas Konstantinas yra mažas, gana ramus pajūrio kurortas apytiksliai už 9 kilometrų į šiaurės rytus nuo Varnos. 1964 m. kurortas pavadintas Draugystės vardu, vėliau pervadintas Šv. Konstantino ir šv. Elenos vardu, dabar plačiau žinomas kaip Šventas Konstantinas. Viešbučiai šiame kurorte patraukliai išsidėstę tarp parkų. Ši poilsiavietė daug mažiau komercinė nei kiti Bulgarijos kurortai ir ilgai buvo populiari tarp vyresnio amžiaus poilsiautojų. Čia vis dar daug yra poilsio namų valstybės tarnautojams ir profesinių sąjungų nariams, išėjusiems į pensiją. Šv. Konstantinas garsus mineralinio vandens terapija ir sveikatos gydymu.Yra keletas naujų, prabangių viešbučių  jaunoms šeimoms, tačiau kurortas nėra skirtas vandens sportui ar pašėlusiam naktiniam gyvenimui.

Pramogų centrai:
Šokių klubas "SEA STAR";
“Koraba Sirius” (Sirius Ship) Restaurant;
“YO” Hotel & Restaurant;
“Sinamon” Club Restaurant;
“Amfora” Hotel & Restaurant;
St Constantine and Elena naktį:
“Party Beach” Discotheque;
“Letra” Piano Bar;
“Morska Zvezda” Discotheque.

dauguma kazino, naktinių klubų, barų yra įsikūrę viešbučiuose.

Sveikatingumo centrai: Šv. Konstantino ir Elenos kurortas turi 7 mineralinius šaltinius.

Viešbučiai, kurie siūlo SPA procedūras:
“Romance” Spa Hotel, 4*;
“Azalia” Hotel & SPA, 4*;
“Estreya” Spa Hotel, 4*;
“Sveti Petar” Spa Hotel, 3*;
“Europe” Spa Hotel, 3*.

Estreya Spa Hotel – savo svečiams siūlo vieną uždarą baseiną ir du atvirus vasaros baseinus, chiroterapiją, shiatzu, įvairaus tipo masažus (dalinį masažą, viso kūno masažą, veido masažą, anticeliulitinį masažą, medaus ir karštų akmenų masažą), garų vonią, gydymą purvu, lugaterapiją, kompleksinį odos spa.

Romance Hotel SPA – savo svečiams siūlo Viši dušus, vandens masažo vonias, soliariumus, kosmetikos studijas, aromaterapijos studijas, garų vonią, suomišką sauną, Škotijos dušus, infraraudonųjų spindulių pirtis, treniruoklių salę.
Kurortas siūlo puikias sporto ir pramogų sąlygas. Kurorto svečias gali rinktis tarp teniso kortų, vaikų žaidimo aikštelių, futbolo aikštės, lauko ir vidaus baseinų su mineraliniu vandeniu, jachtų uostus talpinančius vienu metu 40 vidutinio dydžio jachtų.

Pažintinės ekskursijos: Evksinograd vyriausybės rezidencija yra įsikūrusi į pietus nuo Šv. Konstantino ir Elenos kurorto. Rezidencija yra pastatyta pagal naują baroko stilių su nuostabiu sodu, fontanu ir laiptais, besileidžiančiais žemyn į paplūdimį, nors patekimas į jį apribotas visų pirma valandomis ir savaitės dienomis.
Kitos lankytinos vietos: Aladzha vienuolynas, Šv. Konstantino ir Elenos vienuolynas, pastatytas XVIII a. pradžioje.

Apgyvendinimas: Šv. Konstantino ir Elenos kurorte daugiau nei 50 apgyvendinimo įstaigų siūlo savo paslaugas. 5 žvaigždučių Grand Hotel Varna yra įrengtas baseinas, fojė baras ir konditerijos parduotuvė, puikus restoranas, baras, treniruoklių salė ir daugelis kitų paslaugų. Išsiskiria kaip aukštos klasės apgyvendinimo viešbutis. Kiti viešbučiai:

Grand Hotel Varna 5*
Aurora 4*
Estreya Palace 4*
Estreya Residence Hotel 4*
Lebed 4*
Saint Elena 4*


Sekantis Bulgarijos kurortas: Albena